• czw.. cze 6th, 2024

Którą sukienkę wybrać zgodnie z jej morfologią?

Bykriskon

sty 30, 2023
girl-gc7e9860a7_1280

Ach, suknia ślubna. To NAJWAŻNIEJSZY element zbliżający się do najpiękniejszego dnia w życiu. To także źródło stresu, intensywnego dla niektórych zagubionych w wyborze kształtu, materiału, welonu czy nawet koloru. Jaką suknię ślubną wybrać? Który najbardziej podkreśli Twoją figurę, czy to klepsydra, czy masz kwadratowe ramiona, czy raczej jesteś okrągła?

Powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć, aby ekskluzywna odzież damska była idealnie dobrana dla twojego typu sylwetki.

Masz typ sylwetki X

To znaczy ramiona i biodra wyrównane, zaznaczona talia.
Postaramy się zatem zaakcentować talię i nadać nieco większej objętości dołowi, zachowując przy tym pewną harmonię sylwetki.

Czego potrzebujesz ? Sukienka  Vicky  z lekką zaznaczoną talią lub  suknia syrena.

Masz morfologię w 8

Twoje biodra są nieco bardziej rozwinięte niż ramiona i masz zaznaczoną talię.

Czego potrzebujesz ? Modele podkreślające dekolt (górną część ciała) i podkreślające talię, takie jak suknie ślubne ze wspaniałym dekoltem w kształcie serca bez ramiączek.

Masz typ sylwetki V

Twoje ramiona są szersze niż biodra, jak litera V. Dlatego konieczne jest zrównoważenie sylwetki poprzez zwiększenie objętości dolnej części ciała.

Czego potrzebujesz ? Suknia o kroju syreny lub suknia typu princessa, która dodaje pośladkom amplitudy. Sukienka Lila lub sukienka Amanda to świetny wybór dla Ciebie!

Masz typ sylwetki O

Twoja sylwetka jest opalona, ​​a talia niezbyt zaznaczona? Możesz zdecydować się na wyszczuplenie brzucha i wydłużenie sylwetki, aby wyglądała na bardziej smukłą. Wprowadzając teksturę do brzucha, można zamaskować małe krzywizny.

Czego potrzebujesz ? ekskluzywne sukienki wieczorowe. Krótko mówiąc, otwarty dekolt i krój księżniczki lub obszerny tren.

Masz typ sylwetki H

Twoje ramiona i biodra są wyrównane, talia nie jest bardzo zaznaczona. Ideałem jest zgięcie talii i zwiększenie objętości u góry iu dołu.

Czego potrzebujesz ?  Bez wątpienia sukienka typu princeska jak Silky lub suknia typu płaszcz jak dla zmysłowo delikatnej sylwetki.

Masz morfologię w A

Twoje biodra, w przeciwieństwie do sylwetki w kształcie litery V, są bardziej rozwinięte niż ramiona. Konieczne jest wtedy nadanie nieco większej objętości na wysokości ramion, na przykład bufiastymi rękawami.

Czego potrzebujesz ? ekskluzywne sukienki to wspaniały wybór, z obszernymi, obniżonymi rękawami, które łączą się w dekolt V. Suknia ślubna Safia podkreśla również górną część ciała za pomocą zdobionych rękawów w stylu bluszczu.

Proszę bardzo, masz do dyspozycji wszystkie elementy, aby dobrać odpowiednią suknię ślubną do swojej sylwetki.

Dodaj komentarz